Oskar Kowalstwo Artystyczne Łukasz Gacek

[Oferty] - Bramy, furtki i ogrodzenia


Oskar Kowalstwo Artystyczne Łukasz Gacek
  • Oskar Kowalstwo Artystyczne Łukasz Gacek
  • Oskar Kowalstwo Artystyczne Łukasz Gacek
  • Oskar Kowalstwo Artystyczne Łukasz Gacek
  • Oskar Kowalstwo Artystyczne Łukasz Gacek

Opublikowano: 10-09-2017, wygaśnie: 30-11-2018

Wyświetleń: 111

Telefon501 174 900 Emaillukasz.gacek@poczta.onet.pl

Województwo: Lubuskie

Miasto: Lubsko

Lokalizacja: ul. Przemysłowa 54 68-300 LubskoFirma OSKAR - czołowy producent ogrodzeń metalowych w województwie Lubuskim. Specjalizujemy się w płotach i ogrodzeniach wykonanych ze stali. Produkujemy bramy, furtki, balustrady, przęsła ogrodzeniowe i inne konstrukcje stalowe. Nasze ogrodzenia wykonujemy z wysokiej jakości kutej stali ocynkowanej, a następnie malujemy je motodą proszkową. Dysponujemy dwoma piecami do lakierowania dużych elementów, które następnie malujemy, aby zabezpieczyć je przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest otrzymany certyfikat TUV. 

 

Sukcesywnie poszerzamy zakres naszych usług o dodatkowe elementy jak konstrukcje stalowe i kute meble do ogrodów ręcznie wykonywane na terenie naszego zakładu. Produkujemy zarówno klasyczne ogrodzenia w standardowych szablonach, jak i nowoczesne o nietypowym wyglądzie. 

 

Prace nad Państwa zamówieniem rozpoczynamy od wybrania wzoru ogrodzenia lub stworzenia projektu, następnie tworzymy podstawową wersję produktu i zabezpieczamy go przed korozją. Jako dodatkową usługę oferujemy malowanie proszkowe. Ostatnim etapem prac jest montaż w miejscu wskazanym przez klienta. 

 

W naszym zakładzie pracują osoby z bogatym doświadczeniem i doskonała znajomością branży. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy i poszerzające się grona klientów, stale zatrudniamy nowych rzemieślników i specjalistów od metaloplastyki. Podejmujemy się wykonania nawet najbardziej nietypowych życzeń klientów. Wystarczy do nas zadzwonić i opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. 

 

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę