Posadzki Przemysłowe "Unifloor"

[Oferty]


Posadzki Przemysłowe "Unifloor"

Opublikowano: 09-09-2017, wygaśnie: 30-11-2018

Wyświetleń: 60

Telefon516 123 093 Emailkrzysztofbak@unifloor.pl

Województwo: Śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Lokalizacja: ul. Jantarowa 7 43-382 Bielsko-BiałaFirma UNIFLOOR od 2002 roku specjalizuje się w wykonaniu posadzek przemysłowych do wszystkich typów pomieszczeń, magazynów, hurtowni, sklepów, biur oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej. Do każdego typu pomieszczenia indywidualnie dobieramy materiały i technikę wykonania z uwagi na różnorodne warunki użytkowania i stopień narażenia na obciążenie. Jesteśmy niewielką, ale dynamicznie rozwijającą się firmą. 

 

Zakres wykonywanych prac obejmuje wykonanie posadzek betonowych utwardzanych powierzchniowo, podkładów betonowych, chudych betonów, posadzek zbrojonych włóknem stalowym lub siatką, podbudowy pod posadzki, posadzki żywiczne (poliuretanowe, poliuretanowo-cementowe, epoksydowe, metakrylowe), posadzki polimerowo-cementowe, wylewki samopoziomujące, odboje betonowe, cokoliki wyoblone,a także renowację i naprawę uszkodzonych posadzek.

 

Korzystamy z najlepszych materiałów zaufanych i docenianych firm. Posiadamy długoletnie doświadczenie w wykonaniu każdego rodzaju posadzek przemysłowych. Przez 15 działalności lat zaufały nam setki klientów. Wykonaliśmy już ponad 200 000 m2 posadzek. Jesteśmy docenianą firmą w branży z uwagi na wysoki profesjonalizm i jakość usług, a także terminowość i skuteczność. 

Na naszej stronie internetowej www.unifloor.pl możecie Państwo zapoznać się ze zdjęciami naszych realizacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę