Serwis RTV

[Oferty] - RTV


Serwis RTV

Opublikowano: 04-03-2018, wygaśnie: 04-03-2019

Wyświetleń: 125

Telefon68 410 40 90 Emailrecepcja@toncolor.pl

Województwo: Lubuskie

Miasto: Zielona Góra

Lokalizacja: ul. Ludowa 5b 65-742 Zielona GóraAutoryzowane Centrum Serwisowe Ton Color działa od ponad 25 lat. W tym czasie stworzyliśmy największy serwis elektroniki na zachodzie Polski, o szerokim wachlarzu autoryzacji pozwalający kompleksowo obsługiwać naszych klientów.

Zaufały nam firmy znane na całym świecie: SAMSUNG, LG, PHILIPS, SONY, SHARP, TOSHIBA, BRAUN, SAECO, KRUPS, DELONGHI, ROWENTA, MOULINEX Dzięki temu zapewniamy naszym klientom profesjonalną i rzetelną obsługę.

Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych odbiorników telewizyjnych, ekspresów ciśnieniowych, magnetowidów, kamer video, zestawów audio, monitorów komputerowych. Wykonujemy naprawy ściśle wg procedur producentów, używamy oryginalnych podzespołów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Serwis wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo - diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji a kadra naszych specjalistów regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu. Udzielamy gwarancji na zamontowane przez nas części i podzespoły.

Jesteśmy terminowi, niezawodni i sumienni. Zapewnimy transport i instalację gratis. Możesz liczyć na niskie ceny i korzystne rabaty. Służymy klientom naszą wiedzą i poradą. 


W ramach gwarancji producenta naprawiamy produkty firm Samsung, LG, Philips, Saeco, Sony, Panasonic, Sharp, Toshiba, Daewoo, Braun, Botti, Lenco, Orion, Otake, Moulinex, Tefal, Rowenta, Delonghi, Kenwood. Po zakończeniu gwarancji producenta naprawiamy praktycznie produkty każdej firmy (naprawa uzależniona jest od dostępności części).


Oferujemy:
- Dostawę i instalacje telewizorów LCD/PDP w domu u Klienta
- Montaż anten satelitarnych i telewizyjnych oraz tunerów satelitarnych
- Sprzedaż i instalację tunerów do odbioru telewizji naziemnej w standardzie MPEG-4
- Zapewniamy pogotowie komputerowe na terenie Zielonej Góry i okolic

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę