Naprawa i serwis traktorów

[Oferty] - Traktory


Brak zdjęcia

Opublikowano: 27-02-2018, wygaśnie: 27-02-2019

Wyświetleń: 129

Telefon501235717 Emailgwartur@wp.pl

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Grójec

Lokalizacja: ul. Główna 84 05-505 Wola PrażmowskaArtur Gwardys Usługi Warsztatowe

Serwis sprzętu rolniczego

 

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie serwisu i napraw ciągników, traktorów i innego rodzaju sprzętu rolniczego takich marek jak Ursus, Zetor, MF i inne. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów w sposób sprawny i profesjonalny.
Wykonujemy kapitalne naprawy silników, naprawy skrzyń biegów, układów hamulcowych, naprawy w zakresie hydrauliki siłowej, układu elektrycznego. W zakresie wykonywanych przez nas usług znajdują się także poprawki blacharskie. Przerabiamy również ciągniki zgodnie z potrzebami naszych klientów. 

 

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i tradycjami. Powierzając nam swój sprzęt rolniczy do naprawy możecie być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana rzetelnie i na najwyższm poziomie. Posiadamy wiedzę, która pozwala nam dokonywać napraw szybko i solidnie. Drugim filarem naszej firmy jest piaskowanie oraz malowanie na mokro ciągników, kombajnów, przyczep, siewników i innych urządzeń rolniczych, a także mniejszych i większych elementów metalowych. Koszt usługi jest uzależniony od gabarytów sprzętu oraz od dystansu, jaki musimy pokonać, aby odebrać urządzenie do naprawy lub piaskowania. Możecie u nas Państwo zostawić sprzęt przywieziony we własnym zakresie lub skorzystać z usługi transportowej, którą oferujemy za doatkową opłatą. Ostateczna cena jest ustalana indywidualnie przed przyjęciem zlecenia. 

 

Na udzielone usługi udzielamy gwarancji! Dotyczy to zarówno serwisu sprzętu rolniczego, jak również usług malowania i piaskowania.

 

Zaprszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
 

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę