Naprawa i konserwacja sprzętu AGD

[Oferty] - AGD


Naprawa i konserwacja sprzętu AGD

Opublikowano: 25-02-2018, wygaśnie: 25-02-2019

Wyświetleń: 83

Telefon780 104 310 Emailagdserwis.robert@gmail.com

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Lokalizacja: ul. Broniewskiego 37 01-716 WarszawaZajmujemy się profesjonalną naprawą i konserwacją sprzętu AGD większości światowych marek dostępnych na rynku. Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

 

Zajmujemy się  konserwacja oraz naprawa pralek, zmywarek, piekarników elektrycznych oraz kuchni mikrofalowych, a także wszelkich modułów elektronicznych znajdujących się w sprzęcie AGD. Nasze doświadczenie, a także zdobyta wiedza sprawiają, że zaczynamy od identyfikacji przyczyny awarii i jej usunięcia. Dzięki temu, naprawa zmywarek oraz innych artykułów gospodarstwa domowego wykonywana jest przez nas profesjonalnie, z dołożeniem wszelkiej staranności, by w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. 

 

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naprawiamy również układy elektroniczne powszechnie stosowane w sprzęcie AGD. Większość uszkodzonych modułów sterujących da się naprawić, co znacząco redukuje koszty.

Oferujemy również regenerację silników pralek oraz regenerację pomp myjących zmywarek.

W przypadku uszkodzenia modułu elektronicznego przed jego wymianą lub naprawą istotne jest znalezienie przyczyny awarii. Układ sterujący ulega uszkodzeniu np. w momencie wycieku wody na instalację elektryczną co powoduje zwarcie. Dlatego naprawy dokonujemy po znalezieniu i usunięciu przyczyny.

Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę