Serwis Telefonów i Tabletów

[Oferty] - Telefony komórkowe


Serwis Telefonów i Tabletów

Opublikowano: 24-02-2018, wygaśnie: 24-02-2019

Wyświetleń: 82

Telefon343140107 Emailserwis@yes-ok.com.pl

Województwo: Śląskie

Miasto: Krzepice

Lokalizacja: ul. Częstochowska 21 42-160 KrzepiceNiezależny serwis GSM. Od 2005 roku naprawiamy telefony i urządzenia oraz prowadzimy sprzedaż telefonów i akcesoriów.. 

Kupisz u nas: Akumulatory, ładowarki, zestawy HF, karty pamięci, zestawy startowe, pokrowce, kabury, gadżety, kable USB oraz A/V, zestawy głośnomówiące, zestawy bluetooth.

Specjalizujemy się w uruchamianiu kompletnie martwych telefonów, takich które odrzuciły autoryzowane serwisy, oraz te nad którymi konkurencja bezsilnie rozkłada ręce. Prowadzimy serwis gwarancyjny na telefony przez nas sprzedawane, a także udzielamy gwarancji na wykonane przez nas naprawy.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży. Wszelkie usługi począwszy od wymiany podstawowych komponentów takich jak głośniki, buzzery, wyświetlacze, złącza systemowe itp. wymieniamy na poczekaniu, podobnie jak w przypadku usuwania blokad simlock, wgrywania nowego firmware'u, zmiany języków, usuwanie kodów zabezpieczających itd.

Wymieniamy uszkodzone podzespoły oraz układy IC (SMD/BGA), naprawiamy braki zasięgu, uszkodzone ładowanie, niedziałający bluetooth, uszkodzony boot i zabezpieczenia, oraz wiele więcej. Odzyskujemy dane z uszkodzonych kart pamięci.
 

Zajmujemy się także naprawą tabletów i nawigacji.

 

Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Przy dużych zamówieniach gwarantujemy zniżki. 

Jeśli zależy Państwu na szybkiej i profesjonalnej naprawie telefonu zapraszamy do naszego punktu przy ul. Częstochowskiej 21 od poniedziałku do piątku między 9 a 17 oraz w soboty od 9 do 13.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę