Serwis sprzętu AGD

[Oferty] - AGD


Serwis sprzętu AGD

Opublikowano: 20-02-2018, wygaśnie: 20-02-2019

Wyświetleń: 88

Telefon22 633 33 22 Emailmkservice@mkservice.pl

Województwo: Mazowieckie

Miasto: Warszawa

Lokalizacja: ul. Radzymińska 338 03-694 WarszawaMK Service Maciej Kirmuć. Autoryzowane centrum serwisowe, salon firmowy.

Naprawa pralek, naprawa lodówek, naprawa zmywarek, naprawa chłodziarek, naprawa agd warszawa. Posiadamy autoryzację na wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu AGD wystawione przez firmy Candy Polska, Indesit Company Polska I Samsung Polska.

 

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do sprzętu agd poniższych marek: Ariston, Candy, Hoover, Samsung, HotPoint, Indesit, Iberna, Rosieres, Zerowatt. Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku 10-18, zgłoszenia tel. w godz. 12-17.
Prowadzimy także sklep internetowy www.mkservice.pl/sklep. 

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji. Oferujemy klimatyzatory konwencjonalne oraz inverterowe typu mono, multisplit, okienne i stojące. W swojej ofercie mamy urządzenia renomowanych marek takich jak: Indesit, Mitsubishi Electric, Fuji.

 

Istniejemy na rynku od 1992 roku, zaś od roku 1994 wykonujemy naprawy gwarancyjne regularnie poszerzając listę marek z którymi posiadamy umowy partnerskie. Obecnie są to m.in. Indesit Company Polska, poducent sprzętu Ariston, HotPoint, Sholtes i Indesit. Candy Polska, Samsung Electronics Polska . Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwrancyjne. Nasi pracownicy posiadają wszystkie uprawnienia gazowe i elektryczne potrzebne do wykonywania tego typu usług. Posiadamy własny transport specjalistyczny, aby w razie potrzeby zabrać i odwieźć sprzęt do klienta GRATIS.

 

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-18 ORAZ W SOBOTY OD 9 DO 13.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę