Wynajem Maszyn Budowlanych

[Oferty] - Maszyny budowlane


Wynajem Maszyn Budowlanych

Opublikowano: 15-02-2018, wygaśnie: 15-02-2019

Wyświetleń: 81

Telefon32 424 65 44 Emailprotechrybnik@wp.pl

Województwo: Śląskie

Miasto: Rybnik

Lokalizacja: ul. Klonowa 8, 44-207 RybnikProfesjonalny wynajem, sprzedaż maszyn budowlanych oraz rusztowań elewacyjnych, przejezdnych. Zagęszczarki, Drabiny, Agregaty, Młoty wyburzeniowe, Młotowiertarki, Glebogryzarki, Wertykulatory, Betoniarki, Gilotyny do bruku, Lasery, Nagrzewnice, Osuszacze, Przecinarki stołowe, ręczne, jezdne Wynajem sprzętu i maszyn budowlanych do robót wykończeniowych, drogowych.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo: rusztowania, drabiny. Młoty elektryczne, zagęszczarki do gruntu, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice, osuszacze, myjki ciśnieniowe, szlifierki kątowe. Oferujemy pod wynajem szeroki zakres maszyn i urządzeń do prac ziemnych i drogowych, maszyny do prac betoniarskich, rusztowania i drabiny, maszyny do prac wykończeniowych i remontowych, sprzęt ogrodowy, agregaty prądotwórcze , maszyny do prac wykończeniowych i remontowych, w tym: szlifierki, wiertarki, nagrzewnice, pilarki, pzecinarki i wiele innych.

 

Zapewniamy ​fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu do rodzaju prac, usługi w zakresie montażu, demontażu i transportu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! www.protech.rybnik.pl

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Facebook

newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


blog

Blog

Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę