Copywriter - praca zdalna

[Dam pracę] - Pozostałe

Opublikowano: 05-11-2017, wygaśnie: 02-01-2019

Wyświetleń: 184

Dodał(a): BioSpace

Emailbiuro@bio-space.pl

Województwo: Wielkopolskie

Lokalizacja: Naramowicka 135, 61-619 Poznań

Firma BioSpace poszukuje pracownika na stanowisko Copywriter.

Obowiązki:

- tworzenie treści w języku polskim na potrzeby sklepu internetowego, bloga, portalu tematycznego oraz serwisów społecznościowych,

- tworzenie tekstów o tematyce biologiczno-medycznej,

- dbałość o poprawność merytoryczną oraz stylistyczną zamieszczanych treści,

Wymagania:

- bardzo dobrą znajomość języka polskiego (zasad pisowni) oraz podstawowa języka angielskiego – większość publikacji źródłowych w języku angielskim,

- kreatywności, lekkości pióra i łatwości operowania słowem; nieprzeciętnej pomysłowości,

- umiejętności redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych (treści ofert produktowych, opisy marek),

- umiejętności wyszukiwania szczegółowych informacji na każdy temat,

- komunikatywności na wysokim poziomie,

- zaangażowania w wykonanie powierzonych zadań,

- dokładność, samodzielność i dobrą organizację pracy,

- dodawanie zdjęć, mile widziana znajomość 1 programu graficznego.

Oferujemy:

- dostęp do najlepszej wiedzy, zawiązanej z zakresem obowiązków,

- możliwość udziału w ambitnych, dających satysfakcję zawodową projektach,

- perspektywiczną pracę w dobrze rozwijającej się firmie,

- pracę dodatkową,

- umowę o dzieło.